Служба клиентской поддержки работает ежедневно с 9:00 до 18:00, заказы через корзину принимаются круглосуточно без выходных
0
Главная Список новостей Фотозвіт з 2-го етапу Чемпіонату України з дрифту, у Вінницькій області

Фотозвіт з 2-го етапу Чемпіонату України з дрифту, у Вінницькій області

27.07.2015

Те, що чоловіки - це дорослі діти, у яких просто іграшки дорожче - знають, мабуть, усі. Але потрібно визнати, що саме заради жінок усі чоловічі подвиги. Сьогодні це в повній мірі було доведено на Вінниччині, де пройшов другий етап Чемпіонату України з дрифту. Погода була пекельно-спекотною, і боротьба була така ж. Після випробування в Києві, на Чайці, системи подвійного вильоту, яку ще називають Double Elimination, її теж запровадили у чемпіонаті. Тому дрифту для одного дня було аж забагато. Майже двадцять пілотів в один день проходили і кваліфікаційні заїзди, і фінали по двох сітках. Навіть тех сходи деяких пілотів не вплинули на видовищність змагань.


Глядачі мають бути в захваті. А ось стосовно жінок, про яких ми згадали напочатку, - то вони були справжніми музами цього дня.

Спочатку на церемонії параду харків'янин Роман Блиндюк попросив руки у своєї коханої Ксюші. Звісно, що таким чоловікам не відмовляють. І вже посівши третє місце, на нагороджені, вони сяяли разом. Роман був щасливий - і від перемоги, і від того, що кохана поруч. Одесит Дмитро Іллюк, посівши перше місце, присвятив свою перемогу теж коханій, але вже справжній дружині, у якої в цей день - День Народження. Банального торту тут не було, а ось шикарний кубок від коханого переможця - справді унікальний подарунок від справжнього чоловіка. Дружина срібного призера, киянина Олексія Головні зараз при надії, тому не змогла бути присутньою особисто. Він передав їй своє признання, скориставшись прямою трансляцією. Вже наступного місяця Олексій стане батьком гарного малюка або малючки.


За результатами двох етапів у Дмитра Іллюка дві перемоги, і якщо наступні два етапи виграє Олексій Головня, то саме у нього є перевага по результатам кваліфікацій.

Наступна зустріч з дрифтерами, учасниками Чемпіонату, відбудеться в середині серпня в Одесі. Так що плануйте потрапити у цей час в південну столицю, щоб і в море пірнути, і подивитися, як дають угла! 

Фото Валерiй Шиленко