Служба клиентской поддержки работает ежедневно с 9:00 до 18:00, заказы через корзину принимаются круглосуточно без выходных
0
Главная Список новостей Motul та King of Nations: історія успішного партнерства на новій арені

Motul та King of Nations: історія успішного партнерства на новій арені

16.04.2016

В 2016 році чемпіонат The Federal Tyres King of Nations отримає статус Міжконтинентальної серії перегонів з дрифту, яка розгорнеться одразу на чотирьох континентах. Дана подія буде широко освітлюватись в засобах масової інформації. Важливо відмити, що логотип Motul буде присутнім на кожному етапі змагань на протязі всього чемпіонату.

Активна участь компанії Motul в цій спортивній дисципліні почалась в 2011 році з початком серії King of Europe. Сьогодні, вже визнаний спеціаліст в галузі мастильних матеріалів, Motul, стає ключовим партнером. В 2016 році Міжконтинентальна серія перегонів з дрифту The King of Nations Intercontinental Drift Series пройде в наступних країнах: в Об’єднаних Арабських Еміратах, Малайзії, Тайланді, Іспанії, Японії, Австрії, Бразилії, Мексиці і Австралії.


Дрифт – це завжди захопливе видовище! Звук моторів, ризиковані повороти в заносах, робота техніки на межі можливостей… Такого роду заходи стають відмінним полігоном  для випробувань продукції компанії Motul, до якої, висуваються підвищенні вимоги, оскільки застосовується вона в двигунах потужністю до 800 кінських сил на автомобілях, які призначенні для дрифту. Професійний спорт, в тому числі дрифт, також дозволяє компанії Motul продемонструвати як ефективність роботи своєї гами легендарних моторних олив 300V, трансмісійної оливи Gear 300 LS 75W90, так і відмінні технічні характеристики гальмівної рідини RBF 660 і додатку MoCool, які направленні на захист і на найвищу продуктивність.

На протязі багатьох років компанія Motul підтримує трикратного чемпіона професійної серії перегонів King of Europe Pro Series Champion, Адама Керені (Adam Kerenyi), при цьому угорський спортсмен завжди звертає увагу громадськості до широко асортименту продукції компанії Motul на різноманітних заходах.

Елен Зогг (Héléne Zaugg), Head of Communication & Motorsport, прокоментувала пропозицію партнерства King of Nations в новому, більш глобальному статусі: "Ми раді продовженню наших партнерських відносин ще і тому, що за успіхом даного змагання ми слідкували на протязі довгих років. Всього за декілька років змагання досягло неймовірних висот, а завдяки тому, що в цьому році воно вийшло на світовий рівень, наша компанія отримує доступ до ключових ринків і, як наслідок, залучить нових клієнтів, отримає більше охоплення. Із зміною масштабу перегонів, збільшується і конкуренція серед команд-учасників і компаній-постачальників мастильних матеріалів. Для нас це відмінна можливість постійно розвивати і вдосконалювати нашу гаму продукції».

Майк Прокурор (Mike Procureur), генеральний директор King of Europe: "За останні 10 років ми серйозно розвивались в дрифті, зайняли нову ступінь на міжнародному рівні. І ми пишаємось, що такий виробник мастильних матеріалів, як компанія Motul, з нами весь цей час, з самого першого дня. В 2016 році ми робимо ще один великий крок, і ми раді, що компанія Motul підтримує нас і в цьому неймовірному починанні. Я міг би сказати багато слів про нашу результативну співпрацю, але скажу лиш одне: King of Europe і Motul – історія успішних партнерських відносин! Думаю, цього буде достатньо.»

Чемпіонат, по попереднім розрахункам, зможе зібрати у екранів телевізорів 165 мільйонів чоловік в більш ніж 110 країнах, більше 1 мільйону шанувальників в соціальних мережах і більш ніж 120 00 вболівальників (судячи по присутності на заходах в минулому році).


Photo credits: Eyedea / King of Europe