Служба клиентской поддержки работает ежедневно с 9:00 до 18:00, заказы через корзину принимаются круглосуточно без выходных
0
Главная Список новостей Ukrainian Drift Challenge | 28 Июня. СК "Чайка"

Ukrainian Drift Challenge | 28 Июня. СК "Чайка"

16.06.2015

UKRAINIAN DRIFT CHALLENGE 2015 це:


Одне з наймасштабніших подій українського автоспорту. Дрифт за дуже короткий час став шанованою екстремальним видом спорту в усьому світі. Серед найяскравіших змагань з дрифтингу - D1GP, засноване в 90-х в Японії, відвідуваністю більше 20 тисяч глядачів. У 2003 році в США був сформований свій чемпіонат під назвою Формула Д. У 2004 році дрифтинг підкорив Європу чемпіонатами: EDC, PRO Drift, D1GB. Тепер ця дисципліна набирає свою популярність і в Україні!

Унікальна можливість для кожного стати частиною неймовірного спортивного видовища. Машини, потужністю від 400 і більше кінських сил, що проходять в заметі на швидкості приблизно 100 - 150 км / год певну трасу, не залишать байдужими жодного вболівальника.

Кращі пілоти України і ближнього зарубіжжя. Цього року в Чемпіонаті візьмуть участь кращі дрифтери України, Росії, Білорусії, Польщі, Латвії, Литви, Молдавії

Професійне суддівство. Оцінювати майстерність учасників будуть професійні судді відповідно до міжнародних правил і стандартів. Оскільки дрифт виконується на короткому відрізку траси - оцінюються швидкість, кут атаки, виконання і стиль, а не просто той факт, хто першим фінішує.

Вища майстерність "заносу". Ви станете свідком кращих маневрів екстремального водіння. Його особливість полягає в тому, щоб подати достатньо потужності на задні колеса і порушити зчеплення коліс з дорогою, починаючи ковзання або занос при розгоні машини. Занесення необхідно підтримувати на повороті при використанні майже повної потужності, поєднуючи його з гальмуванням і точним протидією відведенню машини.

Швидкість в режимі нон-стоп. Дриф бере всі захоплюючі моменти традиційних видів автоспорту і сполучає їх у змаганні в режимі нон-стоп.

Тонна екстриму, незабутніх видовищ і відмінного настрою. У перервах між гонками глядачі зможуть насолоджуватися шоу-програмою. Показові виступи майстрів дрифту та стантрайдингу (мото-екстрим), конкурси та фан-сесії не змусять нудьгувати жодного вболівальника! Ваші діти не залишаться без утіх, безліч розваг і цікавинок. Їжа на будь-який смак не відходячи від видовища. Великий паркінг.

Ukrainian Drift Challenge 2015 - концепт одного великого заходу, який планується реалізовувати щороку, виводячи його на Європейський рівень, прославляючи нашу країну і наші погляди.


Источник