Служба клиентской поддержки работает ежедневно с 9:00 до 18:00, заказы через корзину принимаются круглосуточно без выходных
0
Главная Список новостей Звіт з поїздки на Velcom чемпіонат Білорусі по дрифту

Звіт з поїздки на Velcom чемпіонат Білорусі по дрифту

30.05.2015


Пілот видовищного BMW, який уже стає пізнаваним, на різних змаганнях з автоспорту у Києві, людина, що уже була Персоною нашого сайту, Олексій Савчук, поділився з нами своїми враженнями від поїздки у складі дрифтової команди, улюбленого багатьма нами, українського пілота Олексій Головня.. Далі від імені автора:

 Стартуємо у П'ятницю 22.05 з Києва, погода чудова, настрій теж і ніщо нас уже не в силах зупинити. Націлені тільки на перемогу.Леша (4EPA) скучив за трасою і боротьбою (як ми знаємо в минулому сезоні було багато проблем пов'язаних з поломками двигуна), так що, Олексій, мотивований на перемогу, як ніхто інший. Поїздка в Могилів проходить відносно легко і весело, кордон проходимо без пригод. По дорозі обговорюємо технічні нюанси по сетапу авто та налаштування, а також плани на сезон 2015.


У Могилів ми дісталися близько восьми годин вечора - селимося, відпочиваємо, гонки обіцяють бути не тільки цікавими, а й складними, суперники зібралися дуже серйозні. Субота - тренувальні заїзди, але ...І знову неприємності з двигуном, з перших стартів Олексій висловлює обурення, машина не їде як потрібно, робота двигуна гучна і нерівна. Незважаючи на це прийнято рішення продовжувати тренування і валити, валити і валити.Навіть при нестабільно працюючому авто, Олексій показує відмінні тренувальні результати, ми сподіваємося, що все в цей раз обійдеться і низка невдач буде перервана. Тим більше що Олексій демонструє прекрасну техніку і має всі шанси не тільки на подіум, а й на перемогу. Ми в нього віримо!

Але доля не була прихильною до нас, з кожним заїздом звук мотора ставав все голосніше і як результат знову сход - розсипається клапан першого циліндра. Що сказати - Fuck!Сказати що ми засмучені, це нічого не сказати. Ми пригнічені. Тижня підготовки авто, безсонні ночі і знову невдача, на жаль.

Вечір, готель, зустріч друзів. Було організовано невелике гуляння, дуже душевно провели час, було дійсно добре. Найбільше порадував той факт, що перебуваючи за столом ми всі: Українці, Білоруси і Росіяни як і раніше відчували себе однією великою і дружною сім'єю, не дивлячись на всі останні події!


Неділя, гонки і дощ. Дощ вносить свою корективу, пілоти на менш потужних авто отримую шанс, але серед лідерів будь-яких несподіванок не сталося. До обіду дощ слабшає, траса підсихає і напруження зростає. Всі заїзди були дуже яскраві, але звичайно ж найбільш видовищними були фінальні баталії.


У підсумку перемогу здобув Сергій Сак, друге місце зайняв діючий чемпіон Білорусі Олексій Вишневський та трійку лідерів замкнув Німа Хедаятіфарт.Більш детальну інформацію про змагання та учасників можна отримати на офіційній сторінці Чемпіонату Білорусі з дрифтингу.


Текст та фото Олексій Савчук

Источник