Служба клиентской поддержки работает ежедневно с 9:00 до 18:00, заказы через корзину принимаются круглосуточно без выходных
0
Главная Список новостей Звіт з поїздки на Drift Championship of Ukraine, Арена Львів

Звіт з поїздки на Drift Championship of Ukraine, Арена Львів

09.06.2015

Неділя 7 червня згідно прогнозом погоди мала бути гарячою, так і вийшло, над ареною Львів було справжнє літне пекло. Цей ефект досягався не тільки позначкою температури на бортових термометрах в авто біля 33, а й тим що тут проходи фінал, першого етапу Чемпіонату України з дрифту, тому тут було стільки диму, що іноді глядачі відчували себе, їжачками в тумані.


Така подія була у Львові в останнє ще в далекому 2012 році, у місті є своя розвинена авто-культура, але такого рівня заходи проводяться не часто. Відчувається, що не хвата справжнього автодрому. Багатьом спортсменам легше виїхати на якісь європейські етапи. Було б добре що б західна столиця, перетворилася ще в центр автоспорту, адже глядачі, яких зібралося декілька тисяч, трималися до кінця, стійко переносили жару і довго не відпускали фіналістів в парк після нагородження.


Хоча домінували пілоти з Одеси, яка є центром дрифту в Україні, приємно й було бачити i місцевих пілотiв, а географія учасникiв, покривала майже всю мапу держави. 

Потім почалася боротьба, вона була запеклою, дрифт сам по собі дуже видовищний та ефектний для вподобань, а парні заїзди, в яких трапляються і розвороти болідів, і контакти й вильоти з траси, це завжди було тим, що більше всього притягує. Не обійшлося без такого і на цей раз, був контакт з огородженням у Олександра Косогова, який є новачком у цьому сезоні, але перспектива його кар'єри стала перспективнішою завдяки вчорашньому результату. Олександр зайняв трете місце у кваліфікації, обійшовши багатьох досвідчених пілотів. На жаль після ця невдача завадила йому продовжити боротьбу, надіємось він ще покаже себе на подальших етапах.


Так само не зміг продовжити боротьбу за подіум одеський пілот Володимир Паларієв, його суперником у топ-8 був теж пілот з Одеси Єзеров Руслан, як прокоментував їх земляк Олександр Грінчук перед заїздом, це буде сама запекла боротьба, від цих хлопців можна очікувати чого завгодно, дійсно поєдинок був видовищним, але відбувся контакт переднього колеса автівки Володимира, тому не витримав ричаг системи керування, що і привело до тех сходу пілота.

А фінал був між двома Чемпіонами України - Дмитром Іллюком та Олексієм Головня, який являється чинним чемпіоном, адже після його перемоги в 2013 році, чемпіонату не було, тому він поки не переможений. Було два заїзди за перше місце i суддям було не легко прийняти рішення, благо на цьому етапі організатором Андрієм Гальчинським здійснено, щось неймовірне для таких перегонів, а саме пряма трансляція. Якщо ви звикли дивитися авто перегони по телевізору, то були б приємно здивовані рівнем цієї трансляції. Це дійсно було круто. Переглянувши повтори фінальних заїздів, перемогу було надано Дмитру. Другу місце Олексій Головня, трете місце посів - Боровицький В'ячеслав.